MICROFOCUS


Varlıklarınızı nasıl yönetiyorsunuz?

Infobien olarak geliştirdiğimiz Micro FocusVarlık Yöneticisi (AM) ve Servis Yöneticisi(SM) eklentisi ve Mobil Envanter uygulaması ilevarlık ve servis yönetiminizi mobilleştiriyor veyönetimini kolaylaştırıyoruz.


Micro Focus Asset Manager ve Service Manager

Varlık yönetimi için bir yazılım çözümü olan Micro Focus Varlık Yöneticisi, BT organizasyonun değerini ve büyüklüğünü şirketinize açıklamanızda yardımcı olmaktadır. Çözüm ile bilgi teknolojilerine ait fiziksel, sanal, finansal ve sözleşme varlıklarını yöneterek, BT operasyon maliyetlerini düşürür ve aynı zamanda işle ilgili kararlarınıza sağlıklı ve verimli bir şekilde yönverirsiniz.

Micro Focus Varlık Yöneticisi (AM) çözümü, varlık yönetimi yaşam döngüsündeki tüm iyideneyimleri otomatize eder ve servis kalitesi ve iş çıktılarını iyileştirmek için süreçleri, ITILstandartlarında yer alan olay, problem ve değişiklik yönetimi gibi servis destek iş akışlarınaentegre eder.

Bunlarla beraber Micro Focus Servis Yöneticisi (SM) ile de varlıkların yönetimini otomatikleştirip, yine varlık edinim ve sahipliklerini takip edebilirsiniz. Servis Yöneticisi’nin(SM) bir parçası olarak, Varlık Yöneticisi (AM) servis talepleri, envanter takibi, olay, problem,değişim ve konfigürasyon yönetimi ile entegre edilmiştir.

Eklentimiz ve mobil uygulamamız hem Micro Focus AM hem de SM ürünleri ile entegre bir şekilde çalışıp envanter yönetimi için hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Faydaları

 • -  Micro Focus Varlık Yönetici (AM) üzerindeki varlıkların güncelliğinin kolaylıkla sağlanması

 • -  Girişlerin barkot okutarak entegre bir şekilde yapılıp zamandan tasarruf sağlanması

 • -  Herhangi bir başka barkot okuyucu/yazıcıya ihtiyacın olmaması

 • -  Varlık bilgisine mobil erişimin sağlanması

 • -  Zimmet ve envanter takip yönetiminin kolayca yapılabilmesi

 • -  SM entegrasyonu ile varlıkların servis yönetimi standart ve

  akışlarında kullanılabilmesi

 • -  Desktop/PC ihtiyacı olmadan da telefon ve tabletten envanter

  yönetiminin yapılabilmesi

 • -  Mobil uygulama için cloud çözümü sayesinde herhangi bir ek altyapı

  gereksiniminin olmaması

  Modülleri
  Barkot okuyucu desteği: Barkot okuyucu sayesinde Varlık Yöneticisi (AM)

  uygulamasına girmeden de varlıklarınızla ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Mobil cihaz desteğiBarkot okuyucu cihazınız olmasa bile mobil uygulamalarınız aracılığıyla varlık bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Android arayüz: SUNMI cihazınızla varlıklarınızı uçtan uca yönetebilirsiniz. Barkot okuyucusu ile envanterinizi sorgulayabilir, yeni envanteri ekleyip barkot basabilir, zimmet yönetiminizi yapıp varlık raporlarına anlık olarak erişebilirsiniz.

  Envanter Yönetim Sistemi Mobil Uygulaması: Geliştirilen mobil uygulama ile PC’ye gereksinim duyulmadan, her türlü envanter yönetimi işlemini, Micro Focus Varlık Yönetici (AM) çözümü ile entegre bir şekilde, mobil telefon ya da tabletinizden yapabilirsiniz.