carbon mobilityİşiniz Teknoloji ile Dönüşüyor
Araçlarınızın tüm işlemleri artık tek ekranda! Ayrı ayrı ekranlardan takip ettiğiniz ve yönettiğiniz her veriyi Carbon’da toplayın, istediğiniz an ulaşın, analiz edin, kullanın.

Toplar
Tedarikçilerinizden gelen fatura, sözleşme, akaryakıt, HGS-OGS, hasar-bakım, muayene, lastik, araç-sürücü takip, trafik cezası gibi tüm verilerinizi tek ekrana toplar. Akıllı doküman tanıma teknolojisi veya otomatik tedarikçi entegrasyonları ile hızlıca verilerinizi yüklersiniz.

Analiz Eder
Sisteme yüklenen tüm verileri ve masrafları ilgili araçlara, kişilere ve departmanlara göre otomatik dağıtır, analizlerini yapar. İstediğiniz veriye, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Manual yapılan işlerle artık vakit kaybetmez, hata yapma olasılığını ortadan kaldırırsınız.

Dönüştürür
Verilerinizi işleyerek size anlamlı sonuçlar ve raporlar sağlar. Şirketiniz için önemli olan, size tasarruf sağlayacak, zamandan kazandıracak tüm raporlar istediğiniz an elinizin altında olur ve dijitalleşir. İster evden ister iş yerinden, ihtiyaç duyduğunuz her an sisteme giriş yaparsınız. Erken uyarı sistemiyle sizin yerinize her şeyi takip eder, zamanı geldiğinde sizi uyarır, hiçbir şeyi gözden kaçırmazsınız.


 

Carbon Mobility hakkında daha fazla

Websitesini Ziyaret Edin!